загрузка...


Героєм фільму «Я – Четвертий 2» стає хлопець на ім’я Джон Сміт. Він живе, як звичайний підліток. Але мало кому відомо його справжнє призначення. Опікун Генрі знає про його таємниче походження. Але краще приховувати цей факт від усіх землян. Невідомо, як вони сприймуть таку інформацію. Швидше за все — вкрай негативно і вороже. Тому хлопець і його старший наставник ретельно оберігають ті знання, які у них є. Справа в тому, що Джон — інопланетянин. Він змушений був тікати зі своєї рідної планети. На неї було скоєно напад расою агресивних загарбників. Більшості жителів не вдалося вижити. Багато хто був убитий, інші перебувають у рабстві. Але Сміту вдалося полетіти на Землю за допомогою космічної капсули.

Цей транспортний засіб спеціально підготував його батько. Він знав, що рано чи пізно станеться подібна трагедія. Але, на жаль, у нього було мало часу, тому він встиг зібрати лише один засіб для міжгалактичних польотів. Складна техніка збірки не дозволили йому зробити другу і третю капсули для себе і дружини. Вони, можна сказати, пожертвували життям і свободою, заради порятунку свого малюка. Тепер він виріс і дізнався свою історію. Генрі прочитав повідомлення, яке було надіслано батьками Джона. Кілька років він зберігав ці слова. Фільм Я – Четвертий 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але коли Сміту виповнилося десять, то чоловік вирішив розповісти йому таємницю його справжнього походження. Життя на Землі також не проходить для нього спокійно. Спеціальні служби постійно цікавляться незвичайним підлітком.

Режисер: Ді Джей Карузо
В ролях: Алекс Петтіфер, Тімоті Оліфант, Тереза Палмер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress