На Землю прийшов страшний вірус, який перетворив всіх людей в кровожерливих вампірів. Головному герою Роберту Невіллу дивом вдалося вціліти і не заразитися цією хворобою, адже у нього виробився імунітет до вампиризму після укусу кажана. Він побудував для себе броньований будинок і живе там зі своєю собакою. Роберт весь свій час присвячує пошукам ліки від цього вірусу, який знищує все живе. Щоночі йому доводиться відбиватися від полчища вампірів, які атакують його притулок. Вранці чоловік ремонтує руйнування будинку і розкладає багато часнику по периметру.

А вночі знову з’являються монстри і намагаються виманити героя з дому, до свого жаль серед вампірів він виявив і свого друга Бена. У другій частині фільму буде розвиватися ще до подій першої частини. Знову доктор Невіл опиниться в епіцентрі подій.Фільм розповість як все починалося, коли смертельний вірус тільки вибрався на свободу і відразу вбив більшу частину населення. А ті хто вижив, перетворилися в кровожерливих істот. Фільм Я – легенда 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Смертельна зараза поширюється з величезною швидкістю і ніхто не може цього контролювати, починається евакуація людей, що залишилися живими з цієї території. Невелика група вчених, до якої увійшов і Невілл намагається знайти ліки від цієї смертельної хвороби.

Режисер: Френсіс Лоуренс
В ролях: Уілл Сміт, Алісі Брага, Чарлі Тахэн, Саллі Річардсон-Уітфілд, Віллоу Сміт, Даррелл Фостер, Ейпріл Грейс, Деш Майок

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress