Фільм Я – відплата (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі історії стоїть колишній солдат по імені Джон Голд. Минуле його, важко назвати простим, адже служба була небезпечною і сповнена на випробування. Це, власне, і породило в чоловікові неймовірно міцний і серйозний характер. Покинувши лави військових, він знайшов собі нове заняття, яке повністю відповідає навичкам війна. Тепер чоловік став найманцем і виконує брудну роботу за тих, хто добре платить. Благо в цьому плані у колишнього військового проблем немає. Навички та вміння, що дозволяють обставити кожну справу найкращим чином. Одного разу, всі положення справ змінилося, коли прийшла звістка про смерть старого і дорогого друга.

Він загинув, а причиною смерті було вбивство. Нехай поліція і не особливо цікавилася цим розслідуванням, Джон швидко прийшов до висновку про невипадковість трагедії. Хлопчину навмисно усунули, а сліди цієї події, ведуть до одного злочинного угруповання і цілого змови. Загиблий явно втягнув себе в справи дуже серйозні, через що і відповів. Тільки ось це ніяк не влаштовує Джона. Фільм Я – відплата (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він готовий помститися за свого друга і в цьому плані, його шлях буде досить простий. Взявши в руки зброю, він повинен піти по слідах злочинців, розбираючись з кожним стали на шляху.

Режисер: Росс Бояск
Актори: Гері Деніелс, Ганна Шаффер, Кіт Аллен, Стю Беннет, Брайан Ларкін, Шон Блоуэрс, Lawrence de Stefano, Сапфір Еліа, Кевін Леслі, Alex Reece


загрузка...