Фільм Я є гнів (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Втрата орієнтирів моральності в сукупності з безконтрольним поширенням ефективних зразків зброї ставлять під загрозу основи громадської безпеки. Озброєні злочинці не побоюються застосовувати відкрито дробовики і нагани щодо жертв звичайних грабежів або поліцейського наряду. Нерідкі випадки, коли копи змушені ховатися під градом куль від зухвалих грабіжників, які потребують коштовностях і готівки. У прямому ефірі губернатор Коламбуса відкидає публічно присутнє в звичайному житті насильство. Оперуючи цифрами і фактами, федеральний чиновник переконує електорат вуличної безпеки.

Виділені на прокладку трубопроводу бюджетні кошти розікрала адміністрація округу і керівництво градоначальника. Щоб відвернути маси від небажаного питання, своєчасно з’являється резонансна проблема з жорстоким вбивством беззахисної жінки. На парковці в аеропорту хулігани вдарили смертельно гострим кинджалом місіс Гілл. Прилетів з Каліфорнії чоловік Вілліан після зустрічі з бандитами отримав струс мозку. В праведному гніві є дещиця сенсу і частина відради. Законне розгляд з дізнавачами в ділянці відбувається повільно і невідворотно.

Прискорити пошуки запеклих рецидивістів не виходить. Стен змушений самостійно проводити приватне розслідування, щоб покарати винних осіб у замовному вбивстві дружини. Фільм Я є гнів (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чак Рассел
В ролях: Michael Urriquia, Ребекка Де Морней, Джон Траволта, Крістофер Мелоне, Аманда Шулл, Сем Трэммелл, Патрік Ст. Еспріт, Луїс Да Сілва мл, Доріс Моргадо, Melissa Bolona


загрузка...