загрузка...


Уілл – самий звичайний американець. Хлопець довгий час зустрічається з дівчиною, яку звуть Саманта. Раптово дівчина оголошує про те, що вона вагітна. Персонаж фантастичного бойовика «Як це закінчується» був готовий до такого ходу речей, його дуже втішило те, що він стане батьком. Однак з-за напруженого робочого графіка героєві не вдається отримати благословення родичів своєї коханої. У відрядженні хлопець вирішує зайти в гості до батьків Саманти. Глава сімейства, Тому, є дуже суворим чоловіком. Батько обожнює свою дівчинку і бажає, щоб вона пов’язала життя з гідною людиною.

Уілл спілкується по скайпу зі своєю коханою перед тим, як йти до її родичів. Однак він зауважує, що на тому боці дроту відбуваються якісь перешкоди. Хлопець про все повідомляє. Чоловіки починають помічати, що повсюдно відбувається щось недобре. Всюди кружляють військові вертольоти, в місті спостерігається велика кількість солдатів. Чоловіки переживають за Саманту. Батько не бажає думати про те, що з його донею може трапиться щось погане.

Уілл разом з Томом відправляються визволяти дівчину. На шляху до заповітної мети персонажів чекає безліч непояснених і загадкових подій. Фільм Як це закінчується (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід М. Розенталь
В ролях: Тео Джеймс, Катерина Грехем, Керрі Бише, Лэни Маколі, Форест Уітакер, Грейс Давши

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress