Молода китаянка, дивом отримала дозвіл навчатися медицині на заході, повертається в рідну країну. У фільмі «Єдність героїв онлайн» дівчина намагається розширити межі китайської медицини, увівши в неї інновації інших країн. Але до жінки-медику тут прислухаються неохоче, хоча її мета благородна і важлива: використовувати єдність культур для кращої допомоги хворим людям. Тільки підпільний кримінальний синдикат жваво цікавиться інноваціями героїні.

Вони пронюхують, що дівчині відомий секрет ліки, що підвищує життєві показники, і викрадають зразки кошти заодно з рецептом. Опинившись в злочинних руках, змінене і доопрацьоване ліки перетворюється на зілля, що робить з людей нечутливих до болю кіборгів. Створивши нову незнищенну армію, зловмисники планують захоплення влади по всій країні.

Але на їх шляху стає коханий чоловік китаянки-майстер бойових мистецтв. Він готовий захистити не тільки свою жінку, але і весь Китай від смертельної загрози. Фільм Єдність героїв (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лінь Чженьчжао
Актори: Вінсент Чжао, Лі Бін’юань, Майкл Тун

загрузка...