З колонії втік вкрай небезпечний злочинець на прізвисько Ленчик. Правоохоронні органи починають його пошуки. В цей час в область приїжджає великий західний інвестор Генхард Хейнц. Губернатор хоче все зробити, щоб бізнесменові все сподобалося. Для нього організовується полювання на дикого кабана. Звичайно втік злочинець може перешкодити цим планам. Тільки губернатору терміново потрібні інвестиції і скасовувати полювання він не збирається. Відповідальним за проведення цього заходу призначено єгер Василь Архипович Клинцов. Як розказано в кінокартині «Єгер», коли-то цей чоловік був капітаном спецназу.

Тепер він пішов у відставку і живе в лісі. Клинцов зустрічається з місцевою вчителькою Алей, але їхні стосунки розвиваються складно. Василь розуміє, що злочинець десь поруч. Пропадає зоотехнік і лікар районної лікарні, а незабаром єгер знаходить сліди крові. Фільм Єгер (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Клинцов розуміє, що необхідно вберегти іноземного гостя від великих проблем. Василь знаходить Льончика. Проблема в тому, що побіжний зек його старий армійський друг, з яким він разом воював.

Режисер: Олександр Цацуев
В ролях: Ганна Большова, Андрій Федорцов, Анатолій Гущин, Ігор Ліфанов, Оксана Сташенко, Віктор Степанов, Ірина Иваней, В’ячеслав Хархота, Юлія Бутакова, Сергій Печенкін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress