загрузка...


Життя спеціального агента протікає зовсім звичайним для нього чином. Кожен день складні завдання, викрадення людей, погоні і перестрілки. Іноді це навіть вимотує і змушує задуматися про спокійне життя. Немає нічого страшніше того, щоб ненавидіти свою роботу, але поки що нашого героя це не торкнулося. У нього є хороша подруга-Міс Ван. Вона багато разів виручала його на операціях і може вислухати, підтримати у важку хвилину і дати непогану пораду. Одного разу в житті наших героїв все змінюється, після одного дуже цікавого випадку, який поставив під сумнів їхню багаторічну дружбу.

Зовсім недавно невідома жінка вкрала велике надбання, порівнянне з безцінним артефактом. Деякі докази вказують на те, що міс Ван причетна до цієї справи. Герой абсолютно в розгубленості, невже це справжнісіньке зрада? Фільм Європейський розклад (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Так чи інакше, потрібно відкинути всі почуття і приступити до виконання завдання, а саме відшукати скарб, поки вона не потрапило на чорний ринок, і зовсім не зникло. Пригода чекає жарким, а розслідування говорить про те, що справа куди заплутаніше, ніж може здатися на перший погляд.

Режисер: Джингл Ма
В ролях: Кріс, ЧонДжи-хен, Юэнь Цю, Дженніфер Тсе, Хуан Бо, Менг Ло, Тоні Люн Чу Вай, Яанин Висмитананда, Кунг Ле, Тіффані Тан

загрузка...