Перестрілки, погоні, вбивства, вибухи, запаморочливі гонки на машинах і на тлі всього цього прекрасна історія кохання в самому центрі Франції, в Парижі. Хочете побувати в епіцентрі всіх цих подій, дивіться фільм «З Парижа з любов’ю». Прихильники Джона Траволти побачать його в зовсім новому образі, густа шевелюра зникла, на зміну їй з’явилася крута лисина і кільце у вусі. Чарлі Уэксон – його герой, безбашений супер-агент. Другий головний герой – Джеймс, красень, кар’єрист, тільки уві сні міг мріяти про ті пригоди, які випали на його частку в реальності.

Що б ви робили, якщо б вас відправили працювати в Париж в посольство США? Та це ж мрія життя! Джеймс так не вважав, виконувати дрібні доручення посла – це не робота спец-агента. Хлопець хотів адреналіну в кров! Його мрії збулися – ось воно, справжнє завдання. Але, занурившись з головою в небезпечне розслідування, Джеймс зрозумів, що не таке воно легке заняття – бути крутим хлопцем з пістолетом. Ще й напарник попався абсолютно без гальм, але шляху назад немає, що хотів, те й отримав. Прекрасна француженка, кохана молодого спец-агента не може звикнути до змін, які з ним трапилися. Фільм З Парижа з любов’ю 2009 дивитися в хорошій якості HD.

Чим закінчиться для Джеймса його перше справжнє справу з пришелепкуватим напарником? Захоче хлопець продовжувати жити такої небезпечної життя або повернеться до тихого минулого? Ласкаво просимо в Париж!

Режисер: П’єр Морель
В ролях: Джон Траволта, Джонатан Різ Майерс, Касія Смутняк, Річард Дерден, Йін Бінг, Ембер Роуз Рева, Ерік Годон, Франсуа Бредон, Чемс-Еддін Дамані, Самі Дарр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress