У центрі уваги знаходиться молодий чоловік, який займається вуличними боями. Його знає кожен, адже крім бійцівського титулу він має владу над місцевою наркомафією. Так вийшло, що в короткий термін чоловік зміг стати справжнім авторитетом в своєму районі. Всі його поважають і цінують, але без ворогів у будь-якого впливового людини життя не обходиться. На районі часто починають з’являтися чужаки з інших злочинних угруповань, які не залишають надії на захоплення ласих територій. З цього моменту сім’ї кримінального авторитета починає загрожувати реальна небезпека.

Багато бандити і ватажки угруповань пронюхали, що найголовніший з цього району згодом почав ставати занадто слабким. Це говорить про те, що скоро прийде час, коли він буде знищений разом зі своїми рідними та близькими. На районі кожен бандит став розуміти, що без спільної підготовки їм не вдасться впоратися з усіма цими проблемами. Незважаючи на численні розбіжності, їм доведеться працювати разом. З кожним разом їх банда стає все більш вразливою, адже під дією наркотиків багато хто не доживають навіть до ранку.

Головному герою доведеться докласти масу зусиль, щоб врятувати свій район від повного знищення, але це виявляється не так просто, як здавалося з самого початку. Фільм За честь (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Деймон Деш
В ролях: Деймон Деш, Стейсі Деш, Камрон, Джей Блек, Жітон Грін, Блекфейс, Ейша Брайтвелл, Франчіс, Ал До, Ракель Хорн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress