Фільм За жменю куль (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Друга японо-китайська війна тільки в назві поєднала протистояння двох країн, в дійсності ж вона торкнулася інтересів майже всіх азіатських народів, втягнутих в цей конфлікт. У центрі пригодницької драми найважливіші події 1940 року, коли фінал війни був очевидний, і хоча на полях битв ще йдуть бої, несучи сотні життів, уряд Японії згідно підписати документ про капітуляцію, правда, на своїх умовах. До створення в Нанкіні нового уряду, яке інакше як черговий маріонеткової компанією і не назвеш, у Японії все готово, крім одного, вкрай необхідного в цей важкий переломний момент.

Те, що може дати країні козирну карту, до сих пір знаходиться в руках людини, якій абсолютно байдужий підсумок «чужий» війни. Каменем спотикання є спадщина японської держави — старовинна нефритова друк Юйси, легендарне втілення імператорської влади, дві тисячі років передається з рук в руки чергового імператора. Одного разу древня реліквія безслідно зникла, і багато років про неї нічого не було відомо. Втративши таке безцінну спадщину нації, останнім японський уряд був в замішанні від прийдешніх змін і реформ, які вкрай необхідно було провести. Несподівано було виявлено слід нефритової друку. Відомості, отримані шляхом шпигунства, викликали деякі сумніви у своїй достовірності, бо повірити в їх «простоту» було важко.

Як виявилося, зникнення печатки сталося під час розграбування давньої монгольської гробниці, що знаходиться в Середній Азії, і випадково виявленої радянськими солдатами, які під проводом генерала Кивінова не гребували мародерством і грабежами. Фільм За жменю куль (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пань Аньцзи
Актори: Кенні Лин, Чжан Цзинчу, Тенгер, Вівіан Доусон, Лю Сяоцин, Кеннет Цан, Ши Юйфей, Андрій Харибин


загрузка...