Фільм Забійний футбол (2001) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У 1981 році гравець у футбол Фен на прізвисько Золотоногий не зміг забити пенальті, а тому його побили прямо на полі. У підсумку хлопець опинився у непростому становищі, адже у нього серйозна травма. Він втратив кар’єру успішного гравця, ще й отримав серйозні проблеми зі здоров’ям. Протягом 20 років Фен дізнався, що виною всіх його проблем став один по команді. Це Сюн, з яким він суперничав всі ці роки. Відтепер Сюн – бізнесмен, а також зайняв місце начальника. Звичайно ж, у Золотоногого з’являється бажання помститися недруга. Він вирішує встати біля керма команди з футболу.

Познайомившись з Сином, він же Залізна нога, володіють досконало кунг-фу, хлопець замислюється про те, щоб популяризувати це бойове мистецтво в майбутньому. Спочатку пропозицію його анітрохи не привернуло хлопця, але пізніше Золотоногий знаходить в ньому багато плюсів. Разом вони утворюють команду по грі футбол з кунг-фу. Фільм Забійний футбол (2001) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він повідомляє своєму знайомому про своє рішення і займається збором друзів. Всі вони володіють бойовими мистецтвами. Їм потрібно буде показати світові, що таке вуличний забійний футбол! І гра відбудеться вже незабаром!

Режисер: Стівен Чоу
В ролях: Стівен Чоу, Нг Ман-тат, Вікі Чжао, Сесілія Чунг, Йін Тсе, Лі Хуей, Карен Мок, Вінсент Кок


загрузка...