Звичайний американський підліток веде досить хороший спосіб життя. Джейсон є одним з найбільш слухняних учнів своєї школи. Головний герой ніколи не балувався травичкою, алкоголем, наркотиками, не бився, і не встрявав у серйозні проблеми. Єдине захопленням хлопця — це кунг-фу. Цей вид боротьби його заворожує, до того ж зовсім недавно хлопець познайомився з літнім старцем. Продавець дисків китайської національності, саме у нього хлопець часто брав диски, за якими навчався різних прийомів кунг-фу. Джейсон шалено любить те, чим він займається, проте ніхто з рідних і близьких не поділяє го захоплення та інтересів.

Головний герой кожен день ходить в гості до китайця -Хо, з яким можна розмовляти годинами, і час летить непомітно. Саме Хо був єдиною людиною, яка завжди і в усьому підтримував свого юного друга. Зовсім скоро Джейсон помітить якийсь жердину, який приверне його увагу. Виявляється, що цей шест належав самому Королю Мавп, доля якого склалася трагічним чином.

Джейсон побажав дізнатися всю правду, і поринає у чарівний світ, наповнений різними міфами. Чи зможе головний герой досягти певних висот у своїй улюбленій справі? Фільм Заборонене царство 2008 дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Роб Минкофф
В ролях: Джет Лі, Джекі Чан, Майкл Ангарано, Хуана Колліньон, Морган Бенуа, Джек Пособец, Томас МакДонелл, Жи Ма Гуі, Шен Шоу Хе, Бін Цзянь

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress