загрузка...


Життя настільки непередбачувана, що людині краще ніколи не варто будувати планів. Все одно Головний герой фільму погнався за сумнівними ідеалами, і зовсім втратив віру в хороше і світле майбутнє. Він пройшов страшну війну, яка назавжди змінила його життя. Това здавалося не можна нічим здивувати, але події, які розгортаються в подальшому, покажуть, що це не так. Головний герой досі не може прийти в себе від жахів, які він бачив на війні. Цей молодий ветеран, вже не буде колишнім. Останнім часом, він живе з відчуттям, що зовсім скоро наступить кінець світу.

До цієї події потрібно приготуватися по повній програмі, і врятувати не тільки своє тіло, але і душу. Він зв’язується з дивним людиною, яка має на нього вплив. Тов починає будувати підземний бункер, який, на його думку, допоможе пережити апокаліпсис. Але крім цього, чоловік починає тренуватися досить екстремальними способами. Фільм Заціпенілий: На краю кінця (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Люди навколо Това, вважають, що він зійшов з розуму, і страждає від Пост травматичного синдрому. Тов вже й сам повірив, що є божевільним, але подальші події починають розвиватися так, як ніхто не чекав.

Режисер: Родріго Віла
В ролях: Хейден Крістенсен, Харві Кейтель, Марко Леонарді, Рафаель Спрегельбурд, Джастін Келлі, Ліз Соларі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress