Всіх небезпечних і неконтрольованих злочинців давно запроторили за надійні решітки. Було дуже складно зловити хитрих і підступних зловмисників без втрат з боку департаменту. Поліцейським завдали вагомий шкоди, помітно підкосивши і кількісно зменшивши їх ряди. Відважним сміливцям ніяк не вдавалося розгадати суть підступності і спритних методів маніпуляторів під час здійснення чергових злодіянь.

Тільки звичайна випадковість або залучення таких же професіоналів, які володіють добре дедукцією, логікою, які вміють блискавично прораховувати заздалегідь програшну партію на користь поліцейських, врятувало уряд від хвилі вбивств і пограбувань. Крім явних аферистів, серед схованих за ґрати знаходилися і найжорстокіші вбивці через наявність в минулому психічних відхилень. Але мала частина хорошого ще збереглася в їхньому характері, даючи шанс на своєрідне виправлення серед самотності і відсутності в стінах камери спілкування. Ув’язнення прекрасним чином усмирило нахаб і бунтарів, викликавши величезне бажання подихати хоч трохи свіжим повітрям, побути нарешті на волі. Через такого гнітючого настрою і пригніченого стану кримінальні лідери легко погодилися на божевільну пропозицію з боку уряду.

Необхідно усунути велику насувається зло за допомогою створеного загону з таких же зловмисників. У разі великих втрат провину можна легко перекласти на небезпечних в’язнів. Фільм Загін самогубців (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Ейр
В ролях: Скотт Іствуд, Джай Кортні, Марго Роббі, Вілл Сміт, Адевале Акінойе-Агбаже, Юель Кіннаман, Джей Ернандес, Кара Делевінь, Джаред Лето, Віола Девіс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress