Фільм Загублений Легіон (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У чотириста сімдесят п’ятому році Римська імперія почала руйнуватися. У неї не було одного конкретного ватажка, вся армія розбіглася, країна впала. Щоб допомогти Риму потрібен сильний, хоробрий, сильний імператор, який зможе вирішити проблеми імперії. Такою людиною вважає себе Максимус великий. Він найкращий полководець, який удостоювався честі сидіти поруч з Римським імператором. У всіх боях і війнах Максимус виходив переможцем, але це було в минулому. Зараз його заслуги нічого не варті. У нього було все: жінки, багатство, свобода, влада.

І він не хоче, щоб цього закінчувалася, тому сам має намір очолити трон Римської імперії. Але цьому може перешкодити його син Кассіус. Коли ще слава Максимуса ходила по всій країні, він закохався в одну наложницю, яка його зачарувала. Одного разу він не зміг утриматися перед її красою, і покликав в свої покої. Там вони пристрасно займалися любов’ю, і навіть не могли подумати про наслідки. Після цього Албанис завагітніла. Через деякий час у неї народився син Кассіус. З кожним роком він ставав все сильнішим за свого батька, тому Максимус не любив своєї дитини.

Під час падіння Римської імперії Албанис вважав, що саме її син повинен зайняти місце на троні. Так почалася війна між батьком і сином. Фільм Загублений Легіон (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: David Kocar, Petr Kubik
В ролях: Тому Маккей, Мішель Лукес, Брайан Каспе, Джим Хай, Christian Dunkley Clark, Eirini Karamanoli, Jennifer Lewis, Тед Отіс, Laura Strugar, Jana Triskova


загрузка...