Фільм Закатати в асфальт (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Риджман – поліцейський з великим досвідом роботи. Його напарником є молодий і безтурботний Ентоні, що готовий йти на ризики і братися за будь-яку справу. Вони відмінно спрацювалися, але незабаром героям починає катастрофічно не везти. В інтернет потрапляє компрометуюче відео, де копи по-звірячому б’ють підозрюваного, намагаючись вибити з нього звинувачення. Начальство дізнається про витівки персонажів, їх усувають від роботи, залишивши без засобів до існування. Зневірені чоловіки приймають рішення заробити грошей будь-яким шляхом. Вони починають співпрацювати з кримінальним світом, озлобившись на правосуддя і закон.

Тут їм доведеться зіткнутися з злочинцем Генрі Джонсом, що недавно вийшов з в’язниці і має намір помститися поліції, вибравши в якості жертв Риджмана і Ентоні. Оскільки у них була висока розкриваність справ, начальство довгий час закривало очі на такі нетрадиційні методи при допитах. Але коли відео такого допиту потрапило в мережу, поліцейські все ж були з ганьбою звільнено.

Озлобившись на світ закону, вони вирішують стати на шлях криміналу, де їх головним ворогом стає вийшов з в’язниці Генрі Джонс, який мріє про помсту поліції. Фільм Закатати в асфальт (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: С. Крейг Залер
Актори: Дженніфер Карпентер, Мел Гібсон, Вінс Вон, Лорі Холден, Дон Джонсон, Майкл Джей Уайт, Удо Кір, Томас Кречман, Торі Киттлз, Джастін Уоррінгтон


загрузка...