Фільм Заклик (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Що може бути більш привабливим для любителя комп’ютерних ігор, ніж участь у тестуванні нового обладнання для віртуальної реальності. Значна корпорація проводить розробку спеціальних засобів для розваг. У грі з імітацією бойових дій від першої особи візьмуть участь найобдарованіші геймери планети. Нагородою за першість в турнірі стане сума в сто тисяч американських доларів. Завдання виявляється захоплюючим, однак має свої побічні ефекти. Проти молодих людей, які крім маніпулятора не тримали в руках зброї, виступають навчені практичним досвідом боїв ветерани.

Робить гострого протистояння і той факт, що отримується шкоди під час переймів завдає реальної шкоди організму. Прагнучи заробити кругленьку суму цілком реально втратити здоров’я, і навіть власного життя. Навіщо великої організації знадобився цей кривавий фарс? Чому повинні навчитися молоді генії інформаційних технологій, щоб вийти живими з цієї халепи? Хто переможе у конкурсі і отримає заповітний приз?

Скільки бійців залишаться лежати повалені на полі жорстокого двобою? Хто придумав це страшне розвага? Які цілі переслідують розробники дивного програмного забезпечення? Фільм Заклик (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чарльз Баркер
В ролях: Морфидд Кларк, Крістофер Обі, Паркер Сойерс, Макс Дікон, Тому Бенедикт Найт, Адріана Рендолл, Алі Кук, Грег Колпакчи, Malcolm Modele, Діно Фаззани


загрузка...