Двоюрідні брати Девід і Томас з Китаю вирішують зайнятися одним з найпривабливіших видів бізнесу в Барселоні. Ця парочка відкриває свою власну закусочну, і ні якусь забігайлівку, а повноцінний заклад на колесах. Вони подорожують по місту на невеликому фургоні і радують всіх місцевих жителів смачними стравами. Справи у братів йдуть в гору, але вони і не підозрюють, що трапиться з ними в майбутньому. Одного разу Томас і Девід рятують чарівну дівчину Сільвію від бандитів. Налякана вона не знає як їй далі вчинити і як захистити себе. Дізнавшись, що у бідолахи немає даху над головою, брати вирішують залишити її переночувати в своєму фургоні, але на ранок їх чекає неприємностей сюрприз.

Молода злодійка Сільвія, яку вони з необережності поселили у своєму затишному фургоні, забрала всю виручку і втекла, поки брати спали. Тепер вони впритул повинні зайнятися пошуками і повернути чесно зароблені гроші. При цьому як незабаром з’ясувалося, батько Девіда, що знаходиться в лікарні, збирається одружитися на матері Сільвії. Не маючи ніякої гідної роботи, дівчині доводиться саме крадіжкою заробляти на лікування матері. Після того як все стало на свої місця Девід Томас готові поручитися за Сільвію і охоче беруть її на роботу до себе в закусочну. Фільм Закусочна на колесах (1984) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Все повинно було прийти в норму, але не тут-то було. Невідомі злодії викрали і Сільвію, і її мати, тепер Томасу і Девіду доведеться проникнути на територію старовинного особняка одного іспанця і врятувати обох полонянок.

Режисер: Саммо Хун
Актори: Джекі Чан, Юэнь Бяо, Саммо Хун, Бенні Уркидез, Кіт Витали

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress