Поведінка Залізної людини Тоні Старка стає просто не выносимым — колишній військовий винахідник публічно ображає заслуженого вченого Кілліана і відкидає залицяння Пеппер Поттс, яка цілком на боці Старка і одна з небагатьох, хто зацікавлений в його успіху. Відчуває постійні панічні атаки після нервового напруження, викликаного боротьбою на території Нью-Йорка, Залізна людина конструює величезна кількість суперкостюмов, подібних власний, абсолютно не піклуючись про те, що станеться, якщо ними заволодіє людина з поганими помислами. Злочинці теж ніяк не можуть залишити Залізну людину в спокої.

Якийсь Мандарин нищить вибухами місцеве населення, і адміністрація знаходиться в повній розгубленості. Роздратований Тоні в прямому ефірі популярної телепередачі кидає виклик невідомому підривнику з цитрусовою кличкою. Мандарин не залишається в боргу, і відкриває вогонь по особняку Залізної людини. Пеппер Поттс потрапить під обстріл і дивом залишається жива. Тоні з допомогою штучного інтелекту переноситься в Теннесі, однак, потужності костюма не вистачає для повернення додому.

Уряд поспішив визнати норовливої Залізної людини мертвим, однак, Тоні очікує несподіване співробітництво і тріумфальне повернення. Фільм Залізна людина 3 (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Шейн Блек
В ролях: Роберт Дауні мл., Гвінет Пелтроу, Дон Чідл, Гай Пірс, Ребекка Холл, Джон Фавро, Бен Кінгслі, Джеймс Бедж Дейл, Стефані Зостак, Пол Беттані

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress