Фільм Залізна завіса (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет стрічки будується навколо хороброго і чесного майора з настільки ідеальною репутацією, що вона просто недосяжна для інших посадових осіб. За роки служби йому неодноразово доводилося стикатися з відчайдушними авантюристами і навіть мати справу з неймовірно жорстокими вбивцями. Однак гострий розум і навички допомагали йому виходити з будь-якої ситуації, якою б складною вона не була, і перемагати лиходіїв. Товариші і колеги з повагою ставилися до професіонала, а начальство нерідко виписувало великі винагороди за його ефективність. Тому військовий був досить заможною людиною.

Несподівано хтось краде всі фінанси майора з банківського рахунку. Приступивши до розслідування, він зробив висновки про те, що його кошти були вкрадені далеко не дилетантом, а вельми досвідченим хакером. Адже тільки справжньому майстру під силу зламати його банківські реквізити і вивести всі накопичення. Фільм Залізна завіса (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Пошуки героя ускладнюються тим, що хакер дуже вміло приховав зачіпки, і тепер йому доведеться добре попрацювати, щоб відновити справедливість. Чи вдасться обдуреному майору повернути вкрадені гроші і закликати лиходіїв до гідної відповіді або ж їм все-таки вдасться сховатися від правосуддя?

Режисер: П. С. Митхран
Актори: Вішал, Арджун, Саманта, Делхи Ганеш, Робо Шанкар


загрузка...