Фільм Залізне небо 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Людству довелося пережити масу випробувань, після яких планета стала непридатною для життя. Напад фашистів з супутника Землі стало останньою краплею у цій історії. Деяким людям вдалося вижити, і вони оселилися на невеличкій станції, яка знаходиться на супутнику. Там існують певні лідери, які диктують свої правила, щоб вижити в непростій ситуації. Проблема полягає в тому, що на колишній базі рейху знаходиться не тільки вціліле мирне населення, але і фашисти. З-за цього спілкування нерідко виявляється вельми напруженим. Кожен з них чудово розуміє, що їм доведеться якось виживати, звичайно ж, створити нову цивілізацію буде важко.

На планету ніхто не може повернутися з-за великого скупчення радіації, утвореної в результаті двадцятирічної ядерною війною. Якщо людина потрапляє під вплив хвиль, то він швидко перетворюється в рептилію, для якої така середовище проживання вельми сприятлива. Однак людям вдається знайти інформацію про те, що де-то під товщею землі знаходиться прихований світ, де мешкають рептилоїди під чуйним керівництвом Гітлера.

Перед головними героями стає непроста задача, яка передбачає безпрограшний план по завоюванню придатною для життя території, але зробити це виявляється не так просто. Фільм Залізне небо 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тімо Вуоренсола
В ролях: Лара Россі, Володимир Бурлаков, Кіт Дейл, Едвард Джадж, Том Грін, Юлія Дітце


загрузка...