Ліам Нісон – один з найбільш різнопланових акторів світового кінематографа. Цьому майстру підвладні образи романтичних коханців, відважних героїв, харизматичних лиходіїв і мстивих вбивць. Мабуть, немає такого жанру кіно, в якому Нісон ще себе не спробував. У бойовику «Заручниця» він грає Брайана Міллса – колишнього секретного агента американських спецслужб, вимушений повернутися до своєї нелегкої роботи – знищення поганих людей. Міллс давно пішов у відставку і всіма силами намагається надолужити згаяне з дочкою Кім, дитинство якої пройшло без батька, вічно зайнятого на нескінченних секретних операціях уряду.

Кім-доросла дівчина, яка живе з мамою Ленор і вітчимом, але вона душі не чує в своєму батькові і поважає його за все, що він для неї робить. Одного разу Кім разом з подругою Амандою відправляється на відпочинок в Париж. Симпатичних дівчат моментально помічають злочинці з албанської мафії і викрадають їх, щоб продати в сексуальне рабство. Брайану стає відомо про зникнення дочки. Розлючений батько пускає в хід всі навички, набуті за довгі роки служби, щоб знайти свою дочку і звільнити її.

Міллс не щадить нікого, хто зустрічається йому на шляху, і зовсім скоро албанська мафія розуміє, що образила дуже небезпечну людину. Фільм Заручниця (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: П’єр Морель
В ролях: Ліам Нісон, Меггі Грейс, Фамке Янссен, Олів’є Рабурден, Лиленд Орсер, Ксандер Берклі, Холлі Веленс, Джон Грайз, Девід Уоршофски, Жерар Уоткінс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress