Країні Висхідного Сонця в XIX столітті жив незрячий мандрівник, для того щоб добути грошей він грає в кості і робить масаж. За тихої натурою ховається чудовий боєць, здатний вразити суперника з одного удару. Одного разу він приходить в містечко, де всі підкоряються безжального Гиндзо, який знищує всіх, хто спробує встати у нього на шляху, а після приходу в банду Хатторі — робить це миттєво. В одному з гральних клубів Затоічі і його друг познайомилися з симпатичними гейшами. Як виявилося дівчата прийшли в місто, щоб помститися за вбивство батьків.

Скоро подільники Гиндзо починають вести полювання за Затоічі, тепер йому належить сутичка не на життя, а на смерть. Цікава драма з елементами бойовика, про мандрівного сліпому самурая і масажиста Затойчі, історія якої дивно доступна для розуміння, незважаючи на те, що цих самих історій одночасно відбувається відразу три. Мало того, при усій своїй жорстокості, кіно примудряється зберігати людський фактор, радуючи глядача вельми цікавими і складними життєвими ситуаціями.

Деколи, європейцеві не просто буває зрозуміти мотивацію і філософію робіт, знятих на сході, але особисто я під час сеансу відчував себе як вдома. Фільм Затоічі (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Такеші Кітано
В ролях: Такеші Кітано, Таданобу Асано, Митие Оокусу, Така Гуадалканал, Дайгоро Татібана, Юуко Дайкэ, Юі Нацукава, Иттоку Кисибэ, Сабуро Исикура, Акіра Емото

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress