загрузка...


Сюжет захоплюючого кінофільму познайомить глядачів з протистоянням величезного війська і маленького племені, з карпатських жителів. Дія розвивається на початку 1241 року, тоді коли світ продовжував стогнати через набігів монгольської орди, яка, в свою чергу, стрімко розвивалася і розширювала власні території. Кочівникам вдавалося підкорювати абсолютно всі міста на своєму шляху, викрадаючи при цьому в свій полон величезна кількість невинних людей. Протистояти їм було практично неможливо, саме тому російським князям потрібно було думати, як рятувати свої народи.

Армія Хана Бурунді вирішила відправитися на захід для того, щоб знову показати силу своїх солдатів і набрати нових рабів. Несподівана вимушена зупинка Орди в Карпатах подарувала хану досить нехороший сюрприз. Після настання ночі кілька сміливців примудрилися звільнити бранців і розчинитися серед гір. Ясна річ, дізнавшись про це, хан був у нестямі від злості. Зрештою, він приймає рішення знищити все, що зустрітися на його шляху.

Це буде уроком для всіх, хто захотів зазіхнути на його. Незабаром Бурунді вдається з’ясувати, що полонених звільнили брати Беркути. Що ж тепер їх чекає. Фільм Захар Беркут (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн
Актори: Роберт Патрік, Томмі Фланаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Аян Утепбергенов, Віктор Жданов (III), Елісон Дуді, Аліна Коваленко, Даулет Абдыгапаров

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress