Жорстоке поводження з тваринами, на жаль, не рідкість в нашому світі. Деякі безвідповідальні господарі ставляться до своїх вихованців як до іграшки. Такі люди майже не приділяють часу своїм чотириногим друзям. Вони не бачать у своїх псах і кішках живих створінь, у яких є свої інтереси і бажання. Особливо важка ситуація на думку більшості зоозахисників складається у великих містах. Кілька жителів Гонконгу кілька років тому створили клуб допомоги собакам. Вони займаються порятунком псів, які страждають від рук жорстокосердих господарів. Також головні герої дають притулок бездомним тваринам, яких просто викинули на вулицю.

До кожного «підопічного» вони знаходять свій індивідуальний підхід. Волонтери по-справжньому захоплені своєю роботою. Вони зворушливо піклуються про врятованих вихованців, яким довелося випробувати чимало страждань у своєму житті. Однак кожна собака потребує персональної ласки і теплі. Тому молоді люди постійно підшукують мешканцям свого розплідника нових власників.

При цьому вони ретельно підходять до цієї відповідальної процедури. Головні герої чудово розуміють, який це шок для будь-якого пса знову опинитися в руках безсердечного господаря. Фільм Захисники собак (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Cheuk Man Au
Актори: Cheuk Man Au, Lai-wun Chan, Ryan Chan, Ят Нін Чан, Бан Лам Шин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress