Банда вчених ловить ще більш небезпечного злочинця, ніж вони самі. Це короткий переказ сюжету картини. Фраза звучить незвично: геніальні уми опинилися за гратами. Навіщо і чому? Їх відправили туди за спроби синтезувати наркотичні речовини. І сидять вони в різних виправних установах. Комедійний бойовик «Захочу і соскочу. Супергерої» можна подивитися в онлайні. Найбільші генії Європи змушені вигадувати методи втечі з в’язниці, щоб зупинити дивного і загадкового лиходія на ім’я Вальтер. Він має намір підірвати Рим, але дослідники не можуть дозволити світу втратити найпрекрасніше і найстаріше місто планети. Стрічка є третьою частиною популярної італійської франшизи.

Її можна дивитися, як самостійне кіно. Але, ймовірно, після сеансу захочеться вивчити і перші дві серії. Картина показує, як винахідливі бувають люди, що потрапили в екстремальні інциденти. Герої знаходять єдиний спосіб втекти з-за грат-творчість. Італійське кіно неможливо уявити собі без пісень і танців. Так в І цій ситуації без них не обійшлося.

І в цьому веселому угарі пояснюються закони хіміки, фізики і термодинаміки. Загалом, тим, хто знає ім’я Шелдона Купера, цей фільм припаде особливо до смаку. Фільм Захочу і соскочу. Супергерої (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сідней Сибилиа
В ролях: Лоренцо Лавіа, Ліберо Де Рієнцо, П’єтро Сермонті, Марко Боніні, Стефано Фрези, Едоардо Лео, Валеріо Епрі, Паоло Калабрезі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress