Події кінострічки перенесуть увагу глядачів в постапокаліптичний світ, де самотньому чоловікові належить рятуватися від переслідувачів. Кругом знаходиться повне руйнування, яке спричинило за собою ядерну зброю. Порівняти цю ситуацію можна з тим, що відбувається в пеклі. Тільки самотньому мандрівникові без імені вдасться знову принести надію в серця тих, хто ще залишився жити. Йому належить стати захисником для жінки і малятка дівчинки, які разом вирушили в дорогу. Завдання не з простих, адже зазіхають на їх життя лиходії. Їх багато. Цілі недругів стосуються того, щоб нанести удар по обдарованій дівчинці.

Супроводжуюча її жінка, яка є вченого, відмінно розуміє, що не можна допустити того, щоб дитина опинилася в руках противника. Як з’ясувалося пізніше цю парочку переслідують невідомі небезпечні особи. Тепер наш герой змушений використовувати всю свою майстерність, щоб допомогти цим двом бідолахам врятуватися від переслідувачів і банально зберегти собі життя.

Чоловік хоч і є відмінним воїном в постапокаліптичному світі, але і йому буде важко впоратися з поставленим завданням. Фільм Зброя Апокаліпсису (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістофер Р. МІМ
Актори: Tyler Haines, Kira Pontiff, Alice Mihm, Дуглас Сідні, James Norgard

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress