Після того, як на всій землі стався зомбі-апокаліпсис вижити вдалося лише кільком людям. Тепер їм доводилося прикладати максимум зусиль для того, щоб боротися за власне виживання. У Пітсбурзі людям вдалося сховатися тільки завдяки величезному огорожі, яке постійно перебувало під струмом і також були розставлені інші різноманітні пастки. У той же самий час в Фиддерс Грін справи йшли набагато гірше. Тут проживала лише еліта, яка керувала висоткою під назвою Підлогу Кауфман. Іноді вони здійснюють вилазки в місцеві населені пункти для того, щоб добити собі їжі та іншої провізії.

Райлі Денбо був інженером і для того, щоб можна було залишати спокійне місце, він створив спеціальний автомобіль. Машина була не тільки броньованої, але ще і напхана самим різним зброєю. Чоловік же планував незабаром перебратися в Канаду. Коли вони в черговий раз вибралися в місто, то чоловік допустив грубу помилку. Тепер їм доведеться повернутися для того, щоб врятувати інших учасників цього походу.

Ось тільки на них звернув увагу незвичайний мрець на прізвисько Великий Татко. Він дуже сильно відрізнявся від інших зомбі і при цьому відчував величезну ненависть до простих людей. Фільм Земля мертвих (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джордж А. Ромеро
Актори: Бойд Бенкс, Тоні Наппо, Джон Легуізамо, Денніс Хоппер, Юджин Кларк, Роберт Джой, Саймон Бейкер, Дженніфер Бекстер, Азія Ардженто, Джоенн Боланд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress