загрузка...


У дитячому віці Мартін вдавав із себе невинного і простакуватого хлопця. Однак він виріс і перетворився на рішучого і хороброго людини. Ключовий герой з фільму «Земля вампірів 2» одружився на дивовижною і чарівній дівчині, яка народила йому прекрасного дитини. Нарешті чоловік став насолоджуватися власним існуванням спільно з рідними людьми. Сім’я надавала герою сил, щоб вибиратися з найбільш ризикованих колотнеч, адже йому доводиться вести невпинну боротьбу з жахливими породженнями темряви.

Підступні тварі не припиняють робити замах на життя простих людей, в зв’язку з чим нашого персонажу доводиться стояти на сторожі. Однак ситуація змінюється кардинальним чином, коли рідних йому людей вбиває безжальна група вампірів. Мартін миттєво залишився один в цьому величезному і небезпечному світі. Життя без коханої дружини і дитини перетворилося на муку. Порожнечу в серці кіноперсонажа зайняла неймовірна спрага помсти. Хлопець збожеволівши від отриманих страждань і перетворив їх у найсильніший стимул, що дозволяє йому знищити кожен зловісне створення. Страх смерті більш не є для чоловіка стримуючим фактором і він готовий вступити в нерівну сутичку з упирями.

Але йому необхідна допомога в особі Містера, який в минулому врятував хлопчика від неминучої загибелі. Спільно з легендарним помічником Мартін продумує якісний план зі знищення поганих тварин… Фільм Земля вампірів 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ден Берк, Роберт Ольсен
Актори: Коннор Паоло, Нік Дамичи, Лаура Абрамсен, Алан С. Петерсон, Стівен Вільямс, Бонні Деннісон, Христина Хьюз, Zane Clifford, Jaime Bird, Nicole Garies

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress