Фільм Зграя (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Появи невідомого вірусу, здатного знищити все людство перетворює спокійну, солодке життя, в справжній хаос і пекло. Загроза має величезні масштаби і впливає як на міста, так і на цілі держави. Уряди країн роблять спроби, щоб побороти цей вірус і врятувати людей, але не завжди це вдається зробити швидко. Сюжет представленої картини зачіпає відомі події, коли люди, з невідомої причини, перетворюються в чудовиськ і зомбі, і починають знищувати всіх нормальних. Група молодих студентів, на чолі з грізним воякою, зважилася провести вікенд і вирушили в лоно природи – в гущину лісу.

Цей хлопець вирішив зробити пропозицію руки і серця своїй коханій. Але у інших хлопців зовсім інші мотиви – вони хочуть по повній «відірватися» і гарненько відпочити на свіжому повітрі. Але ніхто з героїв уявити не міг, що в лісі вони будуть не самі, і всі їх плати підуть не так. Як тільки вони прибули на вказане місце, почали освоюватися і розбирати речі, як на них нападає стадо чудовиськ. Фільм Зграя (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Як з’ясувалося пізніше – це люди, які мутували і тепер вони вживають тільки людську кров, до того ж їх зовнішність просто огидна. Назвати їх просто зомбі язик не повертається, тому що ці індивіди розумні і мають гарний інтелект. Зможеш хтось вижити?

Режисер: Джаред Кон
В ролях: Гебріел Камписи, Меттью Уиллиг, Білл Моусли, Костас Менділор, Вернон Уеллс, Пол Логан, Нестор Серрано, Сідні Свині, Тіффані Броувер, Нілс Аллен Стюарт


загрузка...