Фільм Жінки мафії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Провівши блискучу операцію по затриманню двох десятків свідомих польських злочинців, відважна працівниця поліції отримує замість заслуженої нагороди повідомлення про скорочення зі служби. Її звільняють за самоуправство при виконанні службових обов’язків. Опинившись у вимушеній відставку, Белла недовго залишається без улюбленої роботи. Діяльність рішучої блюстительницы правопорядку не проходить непоміченою у владних структурах. Колишню поліцейську служить запрошують в столичне агентство безпеки. Їй належить очолити секретну акцію по впровадженню в злочинне середовище одного з варшавських районів.

Для виконання ризикованої місії створюється спеціальна група, що складається з трьох дівчат, що володіють неординарними здібностями. Сокира, Шубка і Анка освоюють шпигунське ремесло і беруться за справу. Працюючи під прикриттям, засекречені агенти намагаються вийти на підручних ватажка місцевого наркотичного синдикату. Головним завданням безстрашних дівчат є викриття і нейтралізація великого міжнародного наркоторговця.

Але пан Падріні поводиться обережно, припускаючи наявність у банді засланих вивідачів. Героїням доведеться чимало постаратися, щоб вивести на чисту воду впливового негідника. Фільм Жінки мафії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Патрік Вега
В ролях: Ольга Болондзь, Агнешка Дигант, Олександра Поплавска, Януш Хабер, Катажина Варнке, Богуслав Лінда


загрузка...