Фільм Життя на межі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Робота монтажер – важка і неймовірно небезпечна, адже пов’язана з щоденним ризиком. Але герої картини «Життя на межі» ніколи не сумнівалися у зробленому виборі, і люблять свою роботу, незважаючи на всі труднощі. День за днем вони продовжують залазити на величезну висоту, ремонтуючи лінії електропередач і забезпечуючи комфортне життя місцевим жителям. Настільки складні завдання під силу далеко не кожному, але чоловіки справляються з ними на відмінно. Однак їхні близькі та улюблені втомилися переживати за них, і поступово віддаляються, рятуючись од нестерпного страху за найріднішу людину.

Тим не менш, ця робота – справжнє покликання героїв, тому вони змушені мириться з усіма обставинами. І ось настав момент, коли звичайних навичок і умінь виявляється недостатньо для виправлення поломки. Чоловікам доводиться працювати в складних умовах: на їх місто обрушився сильний ураган, змітає на своєму шляху всі комунікації. Фільм Життя на межі (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер загін монтажників протистоїть смертоносної стихії, яка не подарує шансу на порятунок і не пробачить помилки. Герої відчайдушно борються за власні життя, і невідомо, чи стануть вони переможцями в цій боротьбі….

Режисер: Девід Хэкл
В ролях: Джон Траволта, Кейт Босворт, Девон Сава, Джил Беллоуз, Джулі Бенц, Райан Роббінс, Тай Олссон, Шерон Стоун, Різ Олександр, Емілі Уллерап


загрузка...