Фільм Життя – театр (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Деякі громадяни розчаровуються, концентруючи свою увагу на побутові дрібниці. Але істинним оптимістам дарма навіть власні проблеми зі здоров’ям, які змусили б інших обивателів впасти в глибоку депресію. Позитивна особистість завжди викликає підвищену привабливість, тому мимоволі перебувати в центрі суспільного життя. Невтомний Чітті Бабу займається доставкою води у віддаленій провінції. Цей селянин позбавлений можливості добре чути, однак не сумує з приводу своєї інвалідності. Він фанатично вірить у те, що на планеті не існує негідників, які завдають неприємності оточуючим.

Відкритий хлопець швидко сходиться з незнайомцями, пропонуючи допомогу кожному, хто може в ній потребу. Брат чуйного пана збирається влаштувати повстання місцевого масштабу, яке дозволить народу вийти з-під законної влади, узурпованої корисливим президентом. Політик-початківець потрапляє у світ, де правлять фінансові міркування. Представники кримінального співтовариства прагнуть розширити сферу свого впливу, тому також втручаються в передвиборну кампанію.

Бандитам потрібно дати гідну відсіч, для чого часом слід діяти жорстко. В селі проживає чарівна дівчина, за прихильність якої бореться кілька шанувальників. Кому дістанеться симпатія незговірливої красуні? Фільм Життя – театр 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сукумар
В ролях: Рам Чаран Теджа, Саманта, Аадхи, Брахмаджи, Джагапати Бабу, Анжя Бхарадвадж


загрузка...