Ця історія починається з того, як усіма відомий мутований найманець Дедпул викрадає актора Фреда Севіджа. Прив’язавши чоловіка до ліжка, він, надівши ковпак Санти і влаштувавшись в кріслі, приступає до розповіді своєї історії, попутно прибираючи з неї будь-який натяк на жорстокість, але при цьому, не забуваючи розбавляти оповідання безперервними жартами і кумедними відсиланнями, які так полюбилися глядачеві. Життя незвичайного оповідача, що став жертвою жахливих експериментів, нарешті, більш-менш прийшла в норму. Він став колесити по світу, винищуючи злочинців в Кореї, Японії, Сицилії і багато де ще.

Нікому не вдається втекти від правосуддя, знаряддям якого і став Дедпул. Проте повернення додому після довгої відсутності стає початком нових випробувань для героя. У розпал святкування річниці знайомства з Ваннесой в квартирку чоловіки вриваються озброєні до зубів люди, з метою вбити найманця. Дедпулу без праці вдається знешкодити бандитів, проте під час перестрілки гине і Ванесса. Її втрата стає жахливим потрясінням для героя, життя якого швидко починає котитися по похилій. Фільм Жив-був Дедпул (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І в той самий момент, коли чоловік вирішує, що все втрачено, він одержує новий стимул до життя в особі буйного мутанта-підлітка Рассела, який став метою жорстокого кіборга, чомусь намірився його вбити.

Режисер: Девід Литч
Актори: Райан Рейнольдс, Джош Бролін, Морена Баккарін, Бріанна Хілдебранд, ТіДжей Міллер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress