Вирушимо трохи в майбутнє, коли технологічні пристрої добре зробили крок вперед, і тепер на рингу борються за перемогу не спортсмени, а справжні механічні роботи, тим часом люди сидять на трибунах і вболівають за свого фаворита. Бої між людьми залишилися далеко в минулому, і саме тому головний герой дуже сумує. У центрі оповідання виявляється молодий боксер, який в минулому так і не встиг добитися титулу кращого в світі бійця. Зараз же молодий чоловік працює промоутером, але шалено сумує по рингу, азарту перемоги.

І ось одного разу головний герой вирішив взяти одного непридатного робота, якого списали як технічно не придатного до боїв, і почати його тренувати і готувати до найважливішого бою. Молодий спортсмен разом зі своїм сином буде кожен день займатися своїм підопічним, який з кожним днем буде радувати їх своїми успіхами і досягненнями. Чи зможе ця робоча машина стати учасником одного з найважливіших поєдинків? Фільм Жива сталь (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Головний герой впевнений, що його робот зможе домогтися успіху, незважаючи на всі протиріччя з боку вчених, які відправили його на смітник. Хто виявиться переможцем у цьому механічному бою, і які ставки поставлять на непридатного робота?

Режисер: Шон Леві
В ролях: Х’ю Джекман, Дакота Гойо, Еванджелін Ліллі, Ентоні Макі, Кевін Дюран, Хоуп Девіс, Джеймс Ребхорн, Карл Юн, Ольга Фонду, Джон Гейтінс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress