Фільм Зі-Рекс: Зомбі Юрського Періоду (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події гостросюжетного американського бойовика з елементами фантастики перенесуть глядача в похмурий період на планеті Земля. Одного разу тут з’явився божевільний учений, який захопив контроль над об’єктом під грифом секретно, який перебував у надрах пустельній місцевості. І тепер виникло зло здатне знищити всю Землю. Тим не менш, знаходяться відважні вояки, які мають намір протистояти небезпеку. П’ятеро солдатів відправляються на секретну базу, щоб усунути загрозу людству. Але чи вдасться героям зробити неможливе і врятувати життя не однієї людини?

Великі уми людства завжди прагнули розгадати незвідані таємниці Всесвіту. Одні робили це на благо, інші мріяли здобути владу над світом. Американський фантастичний бойовик Мілко Девіса і Томаса Мартвика «Зі-Рекс: Зомбі Юрського Періоду» – історія про людей, на плечі яких лягла складна місія порятунку Землі від жахливого плану божевільного. Сюжет переносить глядача в далекі непрості часи, коли один учений вирішив взяти під свій контроль секретний об’єкт, тримаючи в страху весь світ. Розташована в пустельній місцевості військова база, – суворо засекречена.

З’явилося зло здатне знищити все живе. П’ять військовослужбовців, що спеціалізуються на подібних заходах, направляються в пустелю, щоб зупинити зло. Фільм Зі-Рекс: Зомбі Юрського Періоду (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мілко Девіс, Томас Мартвик
В ролях: Метт Блок, Купер Хоэг, Бен Джонсон, Рекуело Пеннінгтон, Мія Клостерман, Адам Сінгер


загрузка...