Фільм Злодії (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дружна команда авантюристів займається в Азії аферами і крадіжками супердорогих раритетів. Талановита красуня з банди п’ять місяців зустрічалася з магнатом, який колекціонує предмети старовини. Придбані скарби нувориш береже за сімома замками в підвальному сховищі, обладнаному броньованими дверима та сучасними сигналізацією. Далекоглядні злодії розробляють успішну авантюру для проникнення в запасники мільярдера. Коли справу у шахрайки з дурним банкіром йде до весілля, уявна наречена знайомить майбутнього зятя з екзальтованої тещею, акцентує увагу на достатку.

Хвалькуватий ділок багатств з радістю відводить літню пані в скарбницю, щоб показати майбутньої родичці незліченні придбання. Усередині сховища дослідної аферистці вдається зафіксувати кодування дверей, залишити шифратор і заліпити жуйкою датчик руху для короткострокової нейтралізації сигналізації. Чітке планування і координація за часом гутаперчевих скелелазів дозволяє підступним шахраям чітко прорахувати охоронні заходи. Фільм Злодії (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

За три хвилини вдається підмінити в сховище давню піалу імператора, що знаходиться в національному розшуку. Закоренілі грабіжники на місці оригіналу залишили підробку, не соизволив зняти магазинний ярлик із зазначенням місця покупки штампованої копії.

Режисер: Чхве Дон-хун
В ролях: Кім Йонг-сік, Джон-джэ, Кім Хе-су, Чон Джі-хен, Саймон Ям, Кім Хе-сук, Про Даль-су, Кім Су-хен, Дерек Цан, Чу Джин-мо


загрузка...