Не завжди людина усвідомлює важливість своїх дій, адже вони завжди мають наслідки! Ось і головна героїня індійського кіно «Змова» (2018) — красуня Сехмат — не підозрювала, скільки неприємностей її чекає в майбутньому. Справа в тому, що дівчина почала небезпечну гру, і поки їй щастило виходити переможцем. Але будь ведення може прийти кінець, і почнеться катастрофа. Сехмат встала на небезпечний шлях шпигунства ще в юному віці, коли її завербувала індійська розвідка. Дівчина проживала у Кашмірі, і багато її співвітчизники служили в бюро, поставляючи інформацію з Пакистану до Індії.

Серед найбільш перспективних агентів значилася і головна героїня, адже за роки секретної служби вона встигла допомогти не одному десятку солдатів зберегти свої життя. Від її дій завжди залежали чужі долі, і дама виконувала борг зі знанням справи. Але одного разу її особисте життя отримала тісний зв’язок з роботою, оскільки вона вийшла заміж за пакистанського офіцера Ікбала. Під прикриттям чоловіка шпигунка продовжила вести розвідувальну діяльність, і в розпал війни 70х років змогла принести Індії величезну користь. Жінка неодноразово ризикувала своєю безпекою, адже в разі арешту її могли покарати за законами військового часу. Фільм Змова (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поки їй вдавалося залишатися непоміченою, і пересилати важливі дані в індійські штаб. Але життя зв’язкового завжди висить на волосині, і кожне нове завдання може виявитися останнім. Як шпигунство вплине на сімейне життям персонажів?

Режисер: Мегна Гульзар
В ролях: Аліа Бхатт, Вікі Каушал, Джайдіп Ахлават, Раджит Капур, Амрута Кханвилкар, Соні Раздан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress