Фільм Знищення (2017) дивитись онлайн в HD якості


Джек працює на злочинну організацію, прибираючи неугодних його босові людей. Безжальний найманець діє завжди рішуче і швидко, не залишаючи жертві жодних шансів. Якщо потрібно розправитися з випадковими свідками, Джек холоднокровно позбавляє всіх життя. Іноді герою доводиться виконувати доручення разом з напарником і водієм, особливо коли потрібно проникнути в приміщення, що охороняється. Після цього Джек усуває і їх. Чергове завдання не виглядало особливо складним. Чоловік, якого було потрібно ліквідувати, знаходився ввечері в офісній будівлі, разом з маленьким синочком, що чекає тата.

Увірвавшись в кабінет, Джек почав стріляти, не помітивши, що вбив дитину. Прикінчивши і його батька, найманець покинув місце злочину. Він намагався не втратити довіру шефа, який вважає Джека своїм кращим агентом.

Знищивши людей, кілер повертається додому, до своєї дочки. Але помилка, коли йому довелося вбити хлопчика, змушує чоловіка вдатися до захисту влади. Фільм Знищення (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Девід Ньютон
Актори: Катріна Дерден, Жан-Поль Лі, Sean Lerwill, Конор Бору, Девід Чун


загрузка...