загрузка...


Групі грабіжників довгі роки вдавалося безкарно скоювати злочини. Починаючи звичайними злодюжками, п’ятеро подільників з часом багаторазово підвищили свою «кваліфікацію». У п’ятірки грабіжників практично не було конкурентів в зухвалості і непередбачуваності, здатності блискавично проникати в приміщення, і настільки ж стрімко йти від погоні. Чоловікам вдалося провернути не один десяток великих пограбувань. Криміналом вони забезпечили собі розкішне життя до кінця днів. Специфічне ремесло зблизило настільки спільників, що вони вважали себе братами, єдиною дружною родиною.

Так тривало довгі роки, поки подільники не вирішили задуматися про власне майбутнє. Кожен розумів, що позаду залишилися роки юності. Награбованих грошей цілком вистачить на кілька життів. Не може бути нескінченним везіння. У злочинному ремеслі вкрай важливо вчасно зупинитися, поки вік не вніс свої корективи в рівень «кваліфікації». Приятелі погодилися, що пора на спокій. Наостанок п’ятірці захотілося провернути велике пограбування, зробити своєрідний прощальний акорд. У спільників було предостатньо матеріальних засобів. Фільм Золота робота (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Останнє пограбування залишалося швидше розвагою, способом довести свою «унікальність» в злочинному світі, потішити самолюбство. Під час нальоту стало зрозуміло, щось пішло не так, удача відвернулася від грабіжників, вперше за стільки років.

Режисер: Чинь Ка-Лок
Актори: Екін Чен, Джордан Чан, Майкл Тсе, Чинь Ка-Лок, Джеррі Ламб, Чармейн Ше, Ерік Цан, Сергій Онопко, Ю Чжан, Чжан Ямей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress