Еррол Флінн, що став згодом знаменитим кіноактором, що підкорив серця численних шанувальників свого таланту, до здобуття величезної популярності вів абсолютно інший, вельми екстравагантний спосіб життя. Молодий, тоді ще невідомий, хлопець був невиправним авантюристом, впадає з головою в будь-які непередбачувані заходи, обіцяють отримання незабутніх емоцій. Йому доводилося займатися контрабандою наркотичних речовин і участь брати у вуличних бійках. Він навіть збирався стати золотошукачем, спробувавши власне везіння на конкретному досвіді.

На якийсь час швидко захоплюється чоловік пристрастився до азартних ігор, паралельно заводячи численні, короткострокові любовні зв’язки з чарівними красунями, які не сміють встояти перед чарівністю енергійного, заповзятливого ловеласа. Професійна кар’єра в кіноіндустрії для майбутньої кінозірки почалася несподівано в 1933 році, коли його знімки випадково опинилися на столі відомого кінопродюсера. Ознайомившись з фотографіями харизматичного чоловіка, фахівець запропонував Ерролу провідну роль у напівдокументальному кінофільмі «Шляхом Баунті». Так він почав над чином працювати бунтівника Флетчера, який бере участь у загальновідомих подіях, що сталися на території острова Піткерн.

Невгамовний авантюрист з готовністю спробувати свої сили погодився в новому, незнайомому занятті, яке згодом стало основною справою. Фільм Золото Флінна (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рассел Малкей
В ролях: Наталі Келлі, Локлін Манро, Каллен Мулвей, Девід Венем, Ден Фоглер, Клайв Стенден, Нейтан Джонс, Вільям Моуслі, Ізабель Лукас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress