Фільм Зона 261 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У місті під назвою Ландскрона сталося жахливе зараження всіх живих істот невідомої інфекцією. Так уже сталося, що науковці знову проводили свої генетичні досліди, і вивели нову вакцину. Але засіб виявився небезпечним, і просочилося на навколишні території. Всі, хто опинився в зоні ураження, заразилися летючої інфекцією. І тут таке почалося! Всі стали перетворюватися в страшних і кровожерливих зомбі, ненаситних пожирачів плоті. Вони накидалися на ще не інфікованих людей, і кусали їх своїми гнилими зубами. Місто перетворилося на криваву баню, і нікому було сховатися від всюдисущих монстрів.

Чисельність тих, що вижили і здорових городян зменшувалася з кожним днем. Але все ж залишалися ті, кому вдавалося зберегти життя в цій непростій ситуації. Однак, і їм не дозволяли вибратися з оточеного району. Військові патрулі розмістилися на всіх виходах з міста, і пильно відслідковували всі переміщення. Збройні солдати перекрили будь-які шляхи до відступу. Але навіть не ці біди були найстрашнішими. Усередині спільноти вижили все частіше стали розпалюватися не жартівливих пристрасті. Між соціальні конфлікти розбирали групу людей зсередини, позбавляючи їх можливості боротися за виживання спільно.

Чи вдасться героям переступити через виниклі суперечності або зомбі і скандали поглинуть їх цілком? Кому доведеться рятувати світ від зомбі-зарази? І чи є від неї взагалі ліки? Фільм Зона 261 (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Фредерік Хіллер
В ролях: Хафтор Бйорнсон, Бахар Парс, Бйорн Бенгтссон, Малин Арвідссон, Йонас Мальмшё, Даг Малмберг, Віктор фон Ширах, Пітер Еггерс, Рафаель Едхольм, Пер Рагнар


загрузка...