загрузка...


Після зради свого учня Кайло Рена, який прийняв Темну сторону Сили, джедай Люк Скайвокер вирішує податися в відлюдники. Розшукали його Альянс боїться розповідати вразливому лицареві про нову біду — смерті його старого друга Хана Соло, що був батьком Кайло і загинув від рук власного сина. Незважаючи на всі звалилися на старого джедая біди, він готовий знайти в собі сили для того, щоб навчити взаємодіяти з Силою молодих хлопців Рея і Фінна. Нові лицарі знадобляться повстанцям в самому найближчому майбутньому.

Адже наївно було припускати, що руйнування «Старкиллера» стане фіналом існування Першого Ордена. Послідовники канула в небуття Імперії готують армію нових клонів, ще більш досконалих, ніж попередні. Але не тільки клонів варто побоюватися повстанцям. Вони хоч за роки перепочинку і змогли набратися сил, зміцніти і поповнити свої війська, але все ж невблаганно відстають від своїх супротивників в плані технічних новинок.

Навіть якщо повстанці і могли б гідно відобразити атаку клонів, то кого вони можуть протиставити вирішили повоювати ситхів? Вся надія тільки на Фінна і Рея, яким належить в мінімальні терміни навчитися мистецтву лицарів-джедаїв. Фільм Зоряні війни 8: Останні джедаї (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Райан Джонсон
В ролях: Біллі Лурд, Гвендолін Крісті, Адам Драйвер, Дейзі Рідлі, Керрі Фішер, Бенісіо Дель Торо, Донал Глісон, Оскар Айзек, лупить Люпіта Ніонго, Марк Хемілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress