У 2012 році компанія Уолт Дісней придбала права на зйомки фільму «Зоряні війни». Поки що в планах випустити три частини цієї знаменитої саги, а на даний момент знімається «Зоряні війни: Пробудження сили». Як і в оригінальній сазі, головними героями буде сім’я Скайвокеров, тільки події розгорнуться через великий проміжок часу (приблизно тридцять років) після сталися, 6 частини епопеї, подій. Основна проблема, навколо якої буде побудований фільм – Імперія розпалася і для існування необхідно нове місце, тому з’являється Республіка.

Основна ідея нового фільму, як передбачається, належить Джорджу Лукасу (сценаристу всіх попередніх епізодів). У продовженні можна побачити багатьох старих героїв, таких як Люк Скайвокер, Лея, Хан Соло, R2-D2, C-3PO і інші, а також з’являться нові герої у вигляді дітей Люка, Леї і Хана, а також, можливо, з’явиться нова кохана Люка. Головними героями нового Епізоду будуть діти вже знайомих персонажів. Зйомки фільму почалися навесні 2014 року, хоча всі приготування йшли з початку 2013-ого.

І, незважаючи на те, що режисери і сценарист у кінострічки нові, стара команда також вносить свою лепту в роботу над зйомками, даючи різні поради. Фільм Зоряні війни: Пробудження сили (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джей Джей Абрамс
В ролях: Джон Бойега, Дейзі Рідлі, Оскар Айзек, Адам Драйвер, Донал Глісон, Харрісон Форд, Марк Хемілл, Керрі Фішер, Макс фон Сюдов, Енді Серкіс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress