Мультфільм Бетмен і Харлі Квінн (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У містечку під назвою Готем так, як і багато років тому пролітає життя. А Нічний Лицар все також щоночі намагається захищати свою територію від злих ворогів і тих, хто заважає людям спати спокійно ночами. Єдине що змінилося, так це те, що захисник в місті тепер не один, хто бореться за сторону світла. До нього приєдналася одна молода дівчина. Тепер їм разом належить вистояти проти всіх їхніх ворогів, яких буде дуже багато в певний проміжок часу. Його старий ворог знову виступає проти нього, однак у нього є привід набагато більше ненавидіти Темного Лицаря, ніж раніше. І він має на це повно право.

Адже його колишня асистентка і помічниця, яка провела з ним кілька років, виконувала всі його бажання, зрадила його. І тепер допомагає його злому ворогові. Рішення лиходія було чітким і одним. Помста — це все що йому було потрібно. Він кине всі сили щоб здолати ворога. У зв’язку з цим, поганий хлопець просить допомоги і інших лиходіїв, які ненавидять рятівника не менше. Отруйний Плющ приходить на допомогу до нього швидше, ніж він встигає розповісти, в чому справа.

А разом з нею, волочиться і Майстер Рослин. Його план буде настільки жорстокий, як ніколи. І наслідки доведеться Темному Лицарю і його нової помічниці в бою за захист міста. Мультфільм «Бетмен і Харлі Квінн» 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сем Лью
В ролях: Кевін Конрой, Лорен Лестер, Меліса Рауш, Ерік Баузе, Пейджет Брюстер, Тревор Дивэлл, Джон Ді Маджіо, Робін Аткин Даунс, Роб Полсен, Кевін Майкл Річардсон


загрузка...