Мультфільм Кунг-Фу Панда: Загадки сувою (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Пригоди відомої в усьому світі панди на ім’я По тривають. Цей великий, безстрашний вояк не перестає дивувати жителів свого містечка і своїх легендарних кунг-фу напарників. Ще на самому початку їхнього знайомства, ніхто з звірят не вірив в силу По. Журавель, Мавпа, Тигриця, Змія і Богомол лише висміювали габарити По, підбурюючи його різними жартами про сон і пельмені. Але, хоробрий воїн зумів довести свої справжні можливості і здивувати ними навіть самого себе.

За — незвичайна панда. Він відрізняється від всіх своїх родичів, яких до речі не бачив дуже багато років. Він здібний учень, вірний друг і відважний захисник. Варто тільки розлютити По, як на землю впаде навіть найстрашніший і які раніше не перемагається противник. За вміє продемонструвати всім справжню силу Кунг-Фу. Але, чи зупиниться на цьому невгамовна панда? За і його друзі починають новий похід, нові пригоди і пошук нового життєвого досвіду. Цього разу їх доля стикнеться з таємницями одного загадкового свитка.

Хоробрі друзі вирушають в дорогу за довгоочікуваними відповідями на свої філософські роздуми. Але, що ж чекає їх за наступним поворотом? Чи зможе По протистояти новому ворогові? Мультфільм Кунг-Фу Панда: Загадки сувою (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Родольф Геноден
Актори: Джек Блек, Еліотт Геноден, Джеймс Хонг, Дастін Хоффман, Тара Макрі, Рендолл Дак Кім, Стівен Кеарин, Джейден Ланд, Джозеф Іззо, Сет Роген


загрузка...