Мультфільм Монстри проти чужих (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На територію Сполучених Штатів Америки прибуло космічне судно, на борту якого перебувала група прибульців. Світ опинився в небезпеці, а тому влада повинні докласти всі зусилля, щоб зупинити паніку в суспільстві і вирішити проблему. Президент наляканий найбільше, а тому йому не залишається нічого, як покладатися на геніальний план генерала Воякера. Він вважає, що врятувати планету від біди здатні страшні монстри в особі Насекомозавра, риби, божевільного доктора Таргана, а також железообразной Маси. На чолі місії доручено було стати чарівної красуні з білявими локонами Сьюзен Мерфі.

Ще недавно вона планувала пов’язати своє життя офіційним шлюбом з кумиром сучасності — симпатичним ведучим програми про погоду. Переживши неприємності в житті, з Мерфі сталася дивна метаморфоза. Відтепер вона не мініатюрна леді, а володарка тіла зростання в п’ятиповерховий будинок. Плюс до всього, у неї проявилися неймовірні сили. Тільки зможе подібна компанія битися з фантастичним роботом, який представляє інтереси прибульців?

Хлопці вирішують підходити до ситуації з гумором, вирішуючи глобальні проблеми, чреваті негативними наслідками для всього світу. Мультфільм Монстри проти чужих (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роб Леттерман, Конрад Вернон
Актори: Джеффрі Тембор, Кіфер Сазерленд, Рейн Вілсон, Джулі Уайт, Стівен Колбер, Хью Лорі, Пол Радд, Уілл Арнетт, Різ Уізерспун, Сет Роген


загрузка...