Мультфільм «Панування Суперменів» (2019) дивитися в хорошій якості HD. Після смерті Супермена кілька нових людей уявляють себе в якості можливих наступників. Після того як помер легендарний герой, захисник всього людства, світ осиротів, став вразливим для різного роду лиходіїв і злочинців. І в цей момент на Землі з’являються чотири героя, які хочуть зайняти місце Супермена, стати його наступником. Кожен з претендентів має надздібності, але при цьому ретельно приховує таємниці свого темного минулого. Один з героїв являє собою точну копію Супермена, який оснащений кібер-імплантантами.

Він переслідує свої підступні цілі і хоче під своє панування прибрати все людство. Через кілька місяців після смерті Супермена в Метрополіс прибувають чотири Супергероя: рішучий Искорщик, зарозумілий Супербій, Сталь орудующий з молотком, і чутливий Кіборг Супермен.

Тепер, коли Ліга Справедливості повинна знову почати життя без Кал-Ела, це лише питання часу, коли темні сили будуть діяти. Мультфільм Панування Суперменів (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сем Лью
Актори: Камерон Монахен, Розаріо Доусон, Нэйтан Филлион, Ребекка Ромейн, Рейн Вілсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress