Мультфільм Сила дев’яти Богів (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сила дев’яти богів онлайн — картина про могутнього демона. Він протягом тривалого часу перебував у сплячці, але настав той довгоочікуваний їм момент, коли він зміг відійти від сну і знову повернутися в реальність. Зараз, після пробудження мета демона полягає в тому, щоб поневолити весь світ і завоювати владу над усіма землями. Головний герой повністю впевнений в тому, що йому вдасться досягти поставлених цілей, і саме заради цього він став активно займатися пошуками нової армії. Ключовий герой впевнений у своїх можливостях, але він навіть і уявити собі не міг про те, які складнощі його очікують незабаром. Насправді, ключовий герой не знав, хто йому буде протистояти і хто виявиться на його шляху.

Тим часом на іншому куточку світу зароджується страшна легенда про існування непереможного героя по імені Отто. Головний герой молодий, розумний і перспективний, він постійно бореться з представниками зла, але на цей раз він так само, не підозрював про те, з ким доведеться битися. Незабаром всю планету охоплюють армії зла і темряви, які між собою будуть боротися за владу, і тим самим отруювати існування всього людства. Тоді головний герой вирішив заручитися підтримкою з боку дівчини пірата, бойової мавпи і червоного титану, разом з якими відправляється на пошуки сил дев’яти богів.

Головних героїв чекає непроста пригода, яке буде наповнене небезпекою і безліччю випробувань — вони змусять героїв приймати несподівані дії. Мультфільм Сила дев’яти Богів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: ПонгсаКорн стригун Пхансувон, Над Йосватананонт
В ролях: Конокчат Мантон, Савітрі Суттичанонд, Сиричай Чароенкиджтанкул, Рачипол Ямсаенг, Ворарит Фуангаромья, Ними Луксамипонг, Дхамакара Джакраворавут, Контхорн Таечоларн, Сансерн Покесомбат


загрузка...